JESTEŚMY NA FACEBOOKU - POLUB NASZE PROFILE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!!!
PSONI KOŁO W WOLBROMIU OREW WOLBROM WTZ LGOTA WOLBROMSKA CWiTONiiR KLUCZE

ARCHIWUM

OFERTY PRACY

20.02.2021

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wolbromiu poszukuje:

PSYCHOLOGA do placówki - Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe psychologiczne. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w Warsztacie Terapii Zajęciowej.

Opis stanowiska pracy:

- prowadzenie terapii z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami, terapia indywidualna, grupowa, wsparcie rodzin,

- diagnoza (indywidualny program rehabilitacyjny),

- planowanie całościowego procesu rehabilitacji społeczno-zawodowej,

- ścisła współpraca z trenerem zatrudnienia wspieranego w zakresie opracowania diagnozy, profilu zawodowego, programu pracy, stażu oraz praktyk zawodowych,

- stała i ścisła współpraca z rodzinami w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej,

- budowanie motywacji uczestników do podjęcia zatrudnienia,

- współpraca z doradcą zawodowym,

- prowadzenie dokumentacji uczestników,

- współpraca z zespołem instruktorów WTZ, dokonywanie ocen IER (Indywidualnych Efektów Rehabilitacji), ocen realizacji IPR (ocena roczna), ocen kompleksowych (ocena trzyletnia).

 Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę (część etatu) lub umowa zlecenie,

- elastyczne godziny pracy,

- ciekawą i stałą pracę.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt tel. 660 531 315

OŚWIADCZENIE