BUENOS DIAS

Za nami kolejne spotkanie w ramach projektu integracyjnego „Współistnienie czy współdziałanie?  Mądra integracja”. Tym razem wraz z naszymi kolegami z liceum odwiedzili nas uczniowie z Hiszpanii.

Wspólnie zwiedzaliśmy nasz ośrodek. Pokazaliśmy naszym gościom jak pracuje OREW począwszy od rehabilitacji, hydromasażu po zajęcia katechetyczne, sportowe czy gotowanie J. Szczęśliwcy mogli posmakować przepysznych hot-dogów, znanych również w gorącej Hiszpanii. Zaprezentowaliśmy również technikę decoupage na zajęciach plastycznych, a nawet zobaczyliśmy z jakiego rejonu Hiszpanii gościmy naszych kolegów. Dodatkowo obejrzeliśmy próbę tańca i poruszaliśmy się na lekcji wf’u. Typowy dzień z życia naszego Ośrodka. Goście byli bardzo zadowoleni, a zarazem wzruszeni. Świetnie bawiliśmy się razem. Mamy nadzieje, że niedługo zobaczymy się ponownie. Na zakończenie wymieniliśmy się prezentami. Bardzo dziękujemy za wizytę.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć ze spotkania w ramach projektu “Współistnienie czy współdziałanie? Mądra integracja”.