INNI JEDNAK TACY SAMI – PODSUMOWANIE IV EDYCJI PROJEKTU INTEGRACYJNEGO

Dnia 06.06.2019 r. w naszym ośrodku miało miejsce oficjalne zakończenie IV edycji projektu integracyjnego „Inni jednak tacy sami…” który realizujemy we współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Wolbromiu. Dyrektor OREW – Ewa Rosiek na ręce Vice Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Roberta Wójcika, wręczyła statuetkę z podziękowaniami za całoroczną współpracę. Przyjęliśmy piękne wyrzeźbione serca od sympatycznych uczniów. To symboliczne świadectwo tego, że ich serca są dla nas otwarte.

Zostaliśmy mile zaskoczeni występem uczniów pt. ,,Na straganie”, zaś uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nie spodziewali się prezentacji multimedialnej… mogliśmy wspólnie powspominać całoroczne zajęcia.

Po części oficjalnej przeszliśmy na plac zabaw, gdzie odbywały się w świetnej atmosferze konkurencje sportowe, a później tańce w rytmie muzyki disco polo. Uśmiechnięci uczniowie ZS-P po zjedzeniu pysznych kiełbasek i ciasteczek wrócili do szkoły.

Liczymy na to, że za rok, wraz z kolejną edycją – o którą zabiegamy wspólnie z uczniami – będzie równie owocny, a uśmiechy z równą wdzięcznością będą się malować na wszystkich twarzach.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do zrealizowania projektu serdecznie dziękujemy. Te chwile na zawsze zapisały się w naszych sercach i pamięci.

Do zobaczenia za rok!