Na zdjęciu widoczne są 3 osoby. Kobieta przekazuje gratulacje z okazji wyłonienia laureatów 5. edycji Budżetu Obywatelskiego.

PROJEKT “WSZYSCY RAZEM W JEDNYM TEMPIE” Z NAJWIĘKSZĄ LICZBĄ GŁOSÓW W MAŁOPOLSCE ZACHODNIEJ W RAMACH 5. EDYCJI BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Pragniemy przekazać, że w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego BO Małopolska, projekt PSONI Koło w Wolbromiu „Wszyscy razem w jednym tempie” zdobył największą ilość głosów w Subregionie Małopolski Zachodniej. Celem projektu będzie usprawnianie ogólnorozwojowe dzieci i młodzieży z orzeczeniem o niepełnosprawności poprzez dodatkowe warsztaty z zakresu fizjoterapii, dogoterapii, pedagogiki, oraz warsztatów na basenie, prowadzonych w postaci grupowych zajęć terapeutycznych – koszt realizacji to 150 000 zł. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos i gratulujemy autorom pozostałych zwycięskich projektów!
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Małopolska – Artykuł.
 
Źródło zdjęcia: www.malopolska.pl