Z okazji Dnia Matki w naszym Ośrodku zorganizowane zostało wyjątkowe spotkanie integracyjne. Wykorzystując piękną, majową pogodę, uroczystość odbyła się na terenach zielonych otaczających nasz plac zabaw, co stworzyło idealne warunki do swobodnej, rodzinnej atmosfery.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Mamom za tak liczne przybycie, uśmiech oraz stworzenie niesamowicie ciepłego, pełnego miłości klimatu podczas całego spotkania.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego udanego, wiosennego dnia. OREW WOLBROM FACEBOOK






