SPOTKANIE INTEGRACYJNE

5 maja, na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobzowie Pana Daniela Malinowskiego oraz wychowawczyni klasy ósmej Pani Ewy Chaberki, wzięliśmy udział w spotkaniu integracyjnym, które miało na celu zaprezentowanie działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej. Uczniowie mogli zapoznać się z charakterem pracy naszego ośrodka, jak również zobaczyć część przedmiotów, które są wykonywane, ozdabiane lub wypiekane w pracowniach WTZ podczas zajęć w ramach terapii zajęciowej. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, a słowa tolerancja, akceptacja i przyjaźń były przesłaniem tych wyjątkowych chwil, które podkreśliły rangę 5 maja – Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Dziękujemy serdecznie Pani wychowawczyni Ewie Chaberce oraz Panu dyrektorowi Danielowi Malinowskiemu za zaproszenie. Młodzieży życzymy udanych egzaminów, po których zapraszamy do naszego WTZ.

Poniżej znajduje się galeria, przedstawiająca spotkanie integracyjne kierownika i uczestników WTZ z dyrektorem, kadrą i uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łobzowie.