ŚWIĘTO DYNI I DYSKOTEKA HALLOWEEN

28 października 2022 r. obchodziliśmy „Święto Dyni”. Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu na wykonanie najładniejszej dyni była „Zawodowa Dynia” – czyli zawody wykonywane przez ludzi np.: piekarz, pielęgniarka, kominiarz, nauczyciel itd.
Nasi wychowankowie pod opieką kadry wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością wykonując niesamowite prace. Po ukończeniu zadania, nasze arcydzieła zostały ocenione przez wychowanków oraz kadrę OREW. Przeprowadzono głosowanie i podliczono głosy które wyłoniły zwycięzców konkursu.
I miejsce XI i XII Zespół Rewalidacyjny
II miejsce VIII i IX Oddział Edukacyjny
III miejsce IV i V Oddział Przedszkolny
Za wykonane „Zawodowe Dynie” otrzymaliśmy nagrody oraz dyplomy.

Po zakończonym konkursie, wszyscy wychowankowie wzięli udział we wspólnej zabawie na sali gimnastycznej. Podczas zabawy odbył się konkurs na Króla i Królową Balu, zwycięzcami konkursu zostali Natalia Mentel i Kacper Leśniak. Królewska para pięknie prezentowała się w swoich strojach. Nagrodą w konkursie były pyszne czekolady.
Aby tradycji stało się zadość, wystawiliśmy nasze rozświetlone rękodzieła na reprezentacyjne schody przed budynkiem, aby każdy mógł podziwiać ich urok kiedy zapadnie zmrok.