Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

We wtorek 25 czerwca zakończyliśmy rok katechetyczny i jednocześnie po Mszy Św. pożegnaliśmy księdza proboszcza Tadeusza Maja z parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Wolbromiu, który odchodzi już na emeryturę.

Z kolei w piątek, 28 czerwca w naszym ośrodku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie Pani dyrektor Ewa Rosiek podziękowała wszystkim wychowankom, rodzicom i pracownikom za udany, pracowity i owocny miniony rok szkolny. W tym dniu została również pożegnana Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Gabriela Sorodnik. Z kolei przedstawiciele wszystkich pracowników PSONI wręczyli kwiaty na ręce Pani Prezes i Dyrekcji ośrodka, za miłą współpracę i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć i projektów.

Następnie wychowankowie wraz z opiekunami zaprosili na przedstawienie pt.: „Był sobie diament”, po czym wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną podsumowującą całoroczną pracę w OREW. Przyszedł też trudny moment pożegnania naszych sześciu tegorocznych absolwentów. Życzymy im wszystkiego dobrego i powodzenia na kolejnym etapie życia.

Po części oficjalnej wychowankowie wraz z rodzicami udali się do swoich sali dydaktycznych, gdzie otrzymali świadectwa i zaświadczenia oraz słodkie upominki.