W TROSCE O NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Centrum Wsparcia i Terapii Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Kluczach to nowa placówka, która rozpoczęła działalność przeszło rok temu. CWITONiIR prężnie się rozwija, ale też potrzeby stale wzrastają. Nie jest to obojętne ludziom o wielkim sercu. W czwartek 22 kwietnia przedstawiciele firmy CFE Polska przekazali rośliny i ziemię ogrodową na ręce pani kierownik Marty Piwowar i pana Zbysława Owczarskiego – członka Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Wolbromiu. Wszystko po to, aby zagospodarować strefę zieleni, przy ogrodzie Centrum.

-Cieszymy się, że możemy wspierać działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że spacery w waszym pięknym ogrodzie będą sprawiały dużo przyjemności – powiedział przedstawiciel firmy CFE Polska.

Jak podkreślił dyrektor Zbysław Owczarski, to wspaniałe, że nawet w czasach pandemii potrzeby osób z niepełnosprawnościami są zauważane. Ogród będzie służył całej społeczności CWITONiIR, o który będziemy dbać każdego dnia. Dziękujemy.

Następnie nastąpiło posadzenie roślin, w którym wzięli udział najmłodsi uczestnicy placówki Wsparcia Dziennego Dzieci i Młodzieży „Otwarte Drzwi”, a także uczestnicy projektu „Droga do samodzielności” wraz z pracownikami CFE Polska.

Na uczestników czekały również upominki od firmy CFE, co wywołało ogromny uśmiech i radość wśród obdarowanych. W ramach podziękowania, jedna z uczestniczek projektu „Droga do samodzielności” przekazała, prezent w formie kwiatów dla darczyńców.

Firma CFE Polska to generalny wykonawca należący do belgijskiego lidera – Grupy CFE. Istnieje na polskim rynku już 25 lat i realizuje m.in. projekty przemysłowe, mieszkaniowe czy hotelowo usługowe.