WIZYTA W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W OLKUSZU

W czwartek 18 stycznia w ramach aktywizacji  społeczno–zawodowej, grupa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lgocie Wolbromskiej odwiedziła Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu.

Uczestnicy mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z Dyrektorem PUP Olkusz – Panem Piotrem Polakiem, który opowiedział nam o zadaniach jakie są realizowane w urzędzie pracy. Panie – doradcy zawodowi zaprezentowały nam w jaki sposób funkcjonuje urząd i jakie sprawy możemy tam załatwić. Odwiedziliśmy wszystkie działy, gdzie mogliśmy zobaczyć czym zajmują się poszczególni pracownicy urzędu i jakie zadania realizują w celu aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących pracy oraz z jakiej pomocy mogą korzystać cudzoziemcy.

Wizyta stanowiła dla wszystkich jej uczestników ciekawe doświadczenie i źródło nowych informacji, które być może będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji PUP za umożliwienie zorganizowania wycieczki, za miłe przyjęcie oraz poświęcony czas, licząc na owocną współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.