Wspólny wyjazd na Smoleń – rozpoczęcie wakacji

Dnia 2 lipca 2025 roku zorganizowaliśmy wspólny wyjazd z okazji rozpoczęcia wakacji do malowniczo położonego Smolenia, w pobliżu zamku Pilcza. Czas spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze – na świeżym powietrzu, przy rozpalonym ognisku, w otoczeniu pięknej przyrody.

Wychowankowie, wspierani przez opiekunów, z zaangażowaniem piekli kiełbaski, a wspólne przygotowywanie posiłku stało się okazją do integracji i radości. Nie zabrakło również spacerów, podczas których podziwialiśmy urokliwy rezerwat przyrody i poznawaliśmy jego walory krajobrazowe.

Pełni pozytywnej energii, zrelaksowani i w doskonałych nastrojach powróciliśmy do ośrodka, bogatsi o nowe wspomnienia i jeszcze bardziej zintegrowani.

 Więcej zdjęć na stronie:

https://www.facebook.com/wolbrom.orew/posts/pfbid02F3NhuJRgCuKSb9Gk2MWUUDTjRqRJrwi2L3U9nf452MXbT2S2u3QQdcTdotDNRu9Fl