Logo Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

“WSZYSCY RAZEM W JEDNYM TEMPIE” – SPOTKANIA KOLEJNE

Logo Budżetu Obywatelskiego Województwa MałopolskiegoLogo Województwa Małopolskiego

02.07.22 oraz 09.07.22 odbyły się ostatnie spotkania przed przerwą wakacyjną, zorganizowane w ramach projektu „Wszyscy razem w jednym tempie” (zadania finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego).

Uczestnicy projektu doskonalili swoje umiejętności ruchowe na sali rehabilitacyjnej wykonując ćwiczenia ogólnousprawniające na matach gimnastycznych. Współdziałali, ale też pozytywnie rywalizowali w grupach, integrując się tym samym podczas gier i zabaw ruchowych.

Na zajęciach z dogoterapii przypomniano i podsumowano najważniejsze informacje na temat naszych psich przyjaciół, stymulowano pamięć oraz kreatywne myślenie. Dzieci rozwiązywały psie krzyżówki oraz quizy, a także uzupełniały karty pracy.

Warsztaty pedagogiczne poświęcone były tym razem w głównej mierze zasadom zdrowego trybu życia – beneficjenci oglądali prezentację interaktywną, następnie ćwiczyli pamięć i koncentrację uwagi poprzez gry multimedialne, memory i dopasowywanki.

Na basenie dzieci kontynuowały naukę pływania, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i możliwości, a następnie grały w kosza.

Do zajęć wykorzystano przybory zakupione w ramach realizowanego zadania.

Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Realizacje naszych zajęć projektowych kontynuujemy już we wrześniu. Życzymy udanych wakacji.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z zajęć w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.