Logo Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

“WSZYSCY RAZEM W JEDNYM TEMPIE” – SPOTKANIA KOLEJNE

Logo Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego Logo Województwa Małopolskiego

W dniach 04.06.22 oraz 25.06.22 zorganizowaliśmy kolejne spotkania na terenie OREWu oraz Zespołu Basenowego w ramach projektu „Wszyscy razem w jednym tempie” (zadanie finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego).

Cztery zintegrowane grupy  beneficjentów na zajęciach doskonaliły równowagę oraz precyzję ruchów poprzez  trafianie do celów oraz zajęcia z różnorodnymi przeszkodami – zarówno na sali rehabilitacyjnej jak i dogoterapii. Odbyły się między innymi zawody sportowe z psimi terapeutami, pokonywanie torów z przeszkodami, psie sztuczki. Dzieci pracowały indywidualnie oraz współpracowały w grupie.

Na basenie uczestnicy pokonywali przeszkody wykorzystując zakupione wstęgi podwodne oraz wykonywali ćwiczenia oddechowe z piłkami Egg Flips, przygotowując się tym samym do nauki pływania. Do zajęć wykorzystano przybory wypornościowe.

Zajęcia pedagogiczne tym razem rozwijały zasób słownictwa poprzez uzupełnianie, wykreślanie oraz quizy. Warsztaty oparły się na pracy z użyciem monitora interaktywnego oraz zestawu instrumentów muzycznych

Pracę uprzyjemnił uczestnikom niezmiennie smaczny, zdrowy poczęstunek.

 

Poniżej znajduje się galeria zdjęć z zajęć w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.