„ Inni jednak tacy sami”

W  Ośrodku Edukacyjno-Naukowym w Smoleniu spotkaliśmy się ostatni raz w tym roku szkolnym 2024/2025r. z naszymi kolegami i koleżankami z projektu „Inni jednak tacy sami.

Wszyscy przywitaliśmy się piosenką pt. „Jaki tu spokój”. Zrobiliśmy sobie kwiatowe wizytówki z imionami.

Cała grupa miała okazję obejrzeć film przyrodniczy w okularach 3”D” pt. „Bioróżnorodność Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd”. Następnie obserwowaliśmy w terenie przyrodę, którą przenieśliśmy na foliowy obraz. Pociągiem  pojechaliśmy na kiełbaski przy ognisku.

Na zakończenie były podziękowania, prezenciki. Szkoda, że przygoda tak szybko się skończyła. Zobaczymy się za rok!!!!

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/wolbrom.orew/posts/pfbid0amU3jHk1CFAQKfh61X9xeoaugqsXYUFHgpasziYiJ84AkMeSM8viQNAwSdjrvhDzl?locale=pl_PL